O NAS

Jako agencja eventowa zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń rozrywkowych takich jak imprezy integracyjne, koncerty, targi, konferencje oraz wszelkiego rodzaju spotkania branżowe dla klienta biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów pokazało nam jak ważna jest współpraca z podwykonawcami. Odpowiedni dobór kontrahentów, będących rzetelnymi i godnymi zaufania partnerami biznesowymi ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa zarówno samego wydarzenia jak i klienta.

Z czasem zaczęliśmy więc kompletować swój własny sprzęt estradowy, aby stać się niezależnym od podwykonawców, a jednocześnie świadczyć usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie, dając im poczucie bezpieczeństwa i pewności dobrze wykonanego zadania.

To wszystko sprawiło, że zakres działań naszej firmy znacznie się poszerzył i tak właśnie powstało EXPN Group Sp. z o.o.

PRODUKCJA TECHNICZNA EVENTÓW


Udany event to nie tylko piękny wystrój i atrakcyjna lokalizacja. To także sztab ludzi pracujących nad koncepcją wydarzenia i odpowiednim przygotowaniem technicznym. To specjaliści z ogromem wiedzy i wieloletnim doświadczeniem, którzy czuwają nad niezakłóconym przebiegiem realizacji. To samochody ciężarowe wypełnione odpowiednim sprzętem i dziesiątki godzin spędzonych na projektowaniu i montażach. To wreszcie nowoczesne technologie, tysiące wtyczek i przycisków oraz kilometry kabli, które odpowiednio podłączone decydują o pełnym sukcesie wydarzenia.

DLACZEGO Z NAMI

  • 15 lat doświadczenia w branży eventowej
  • Własny sprzęt
  • Elastyczność w działaniach
  • Żadnych ukrytych kosztów
  • Indywidualne podejście do każdego nowego projektu
  • Laureat 2011/2014/2015 roku dla najlepszej w Polsce firmy eventowej -  Według: The Best Event & Meetings
  • Ponad 9400 zadowolonych uczestników z naszych realizacji
ZAUFALI NAM: