W Expedition wiemy, że organizacja imprez dla najmłodszych to sztuka, która wymaga szczególnej uwagi i zaangażowania. Na co postawić, aby stworzyć niezapomniane wydarzenie dla najmłodszych uczestników?

Przede wszystkim dmuchane zabawy!

Klasyczne dmuchańce, które zawsze cieszą się ogromną popularnością. Zamki czy wielobarwne zjeżdżalnie – wszystko, co sprawi, że maluchy poczują się jak w krainie cudów!

Chcesz postawić na kreatywność? Polecamy mega klocki. To prawdziwa gratka dla małych konstruktorów.
Buduj, rozbieraj, odbuduj, a przede wszystkim twórz! Mega klocki to doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych. Tworzenie własnych konstrukcji, zespołowe budowanie zamków czy wymyślanie fantastycznych światów – możliwości są nieograniczone!

Doskonałą atrakcją na piknik będzie również basen z piłeczkami. Pływanie w kolorowym morzu piłeczek to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie zdolności motorycznych najmłodszych. Basen z piłeczkami to gwarancja uśmiechów i radosnych chwil podczas każdego eventu!

Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy specjalną strefę, gdzie mogą bezpiecznie bawić się pod czujnym okiem naszych animatorów- strefa malucha. Zabawy edukacyjne, kolorowe maty, klocki, namioty i wiele innych sprawiają, że maluchy poczują się jak w miasteczku pełnym zabaw i radości.

Szukasz jeszcze innych atrakcji? Malowanie twarzy, kreatywne warsztaty czy skręcanie balonów. Dzięki nim każdy event stanie się niezapomnianą przygodą dla najmłodszych gości.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Na pewno podpowiemy, co będzie najlepsze dla najmłodszych na Twój event.